به نام خدا

در پارسي‌بلاگسخن پاياني سفر

چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۸۵ - ۵:۴۲ عصر

آن چه در اين ايام بر من و دوستانم گذشت، در اين سفر 18 روزه، همه را به اجمال و آن گونه كه توان داشتم در سفر نگاشتم و پس از بازگشت تايپ كردم و در اين وبلاگ قرار دادم كه در دو بخش آرشيو شده است!

هزينه اين سفر براي هر كدام از ما چهار نفر 188 هزار تومان تمام شد كه اگر بر تعداد ايام تقسيم كنيم، خرج هر روز ما از ابتدا تا انتها حدود ده هزار تومان بوده است! البته اين غير از 19 هزار تومان ويزاي سوريه و 47 هزار تومان ويزاي عراق است كه پيش از آغاز سفر تهيه كرده بوديم.

از هر نفر ما حدود 70 هزار تومان هم در سوريه سرقت شد كه در مجموع 250 هزار تومان چهار نفري هزينه كرديم،‌ از لحظه حركت تا بازگشت!

اميدوارم اين سفر زيارتي مورد قبول اهل بيت عصمت و طهارت (ع) قرار گرفته باشد و نام ما در فهرست زائران حرم حسيني (ع) ثبت شده باشد.

دعا مي‌كنم همه شيعيان توفيق اين زيارت را پيدا كنند.

سفرنامه خاورميانه اسلامي

التماس دعا


مطلب بعدي: عكس‌هاي مريم! مطلب قبلي: سفرنامه خاورميانه اسلامي - بخش بيستم - پاياني

بازگشتنسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ شايد سخن حق سال نشر17نوشته‌هاي وبلاگ بر اساس سال برچسب‌ها35نوشته‌هاي وبلاگ بر اساس برچسب بيشترين نظر34نوشته‌هاي وبلاگ با بيشترين تعداد نظر مجموعه‌نوشته‌ها27پست‌هاي دنباله‌دار وبلاگ
صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها888طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها70براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها28همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1347با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1332نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز فروشگاهدسترسی به غرفه محصولات فرهنگی
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN