به نام خدا

نما‌هايي از سيدمهدي موشَّح (۱ مورد)

۱. افتتاحيه سايت مركز پژوهش‌هاي اسلامي صداوسيماسال ۱۳۸۵ است، طراحي فاز اول سايت مركز به پايان رسيده و مديران جلسه افتتاح سايت را برنامه‌ريزي كرده‌اند. مدير مركز پيش از همه صحبت مي‌كند. مديران ارشد سازمان حضور دارند. قرار بود قائم‌مقام سازمان هم حاضر باشد، مشكلي پيش آمد و ايشان در جمع حاضرين نبود. اما يكي از معاونين سازمان در ميان حضار ديده مي‌شود.
بعد از رئيس مركز، قرار بر صحبت مدير فني مركز بود، تا سايت را معرفي نمايد و توضيحاتي درباره آن ارائه كند. من اما نمي‌توانستم به معرفي صفحات سايت، آن‌گونه كه خواسته شد، بپردازم. پيشه‌ام مباحث نظري است و اين سايت را از آن رو دوست داشتم كه بنيان‌هاي نظري به نظر كاملي داشت. اين شد كه بالا رفتم و به كمك پرده‌نگاري كه پيش از آن آماده شده بود، مدل طراحي سايت و الگوي حاكم بر آن را توضيح دادم. وقت ۲۰ دقيقه مشخص شده و به همين اندازه هم طراحي و اجرا شد.
امروز شايد اين صحبت‌ها براي شما عادي جلوه كند، اما توجه كنيد كه طرح سال ۱۳۸۱ نوشته شده و افتتاح هم ۱۳۸۵، آن روزها واقعاً اين حرف‌ها جايي شنيده نمي‌شد!
در چهار بخش براي دانلود گذاشتم.

ضمائم: ۸ فايل۷۶۸ دانلود

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها721طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها65براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها22همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ958با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها1چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها7تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ862نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN