به نام خدا

نمودارهاي نشريه مباحثات - بهار 1398

نوع نوشته: نمودار تحليلي
براي: مجله فكري تحليلي حوزه و روحانيت مباحثات
تاريخ نگارش: خرداد ۱۳۹۸ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۷
ويژگي‌هاي روحانيت، ملاحظه و توجه به شرايط، آثار همكاري با مردم و مشاركت در امور اجتماعي از نگاه حجّةالاسلام باقرزاده اولين نمودار اين مجموعه است. سپس همين نكات از نگاه حجج اسلام صالحي، نظري منفرد، مهاجرنيا، صادق‌نيا، عبداللهيان و جوان آراسته به صورت نمودار ترسيم شده است.
مدتي تبديل به روال شده بود، آماده‌سازي مطالب نشريه كه تمام مي‌شد، پيش از صفحه‌بندي، مقالات و مصاحبه‌ها را برايم ايميل مي‌كردند تا نموداري از آن‌ها ترسيم كنم، به نحوي كه خلاصه‌اي گويا و روشن از محتوا باشد. پيشتر اصرار كرده بودم كه اين نمودارها ساده است و بايستي به گرافيستي بدهند تا تبديل به اينفوگرافي كند. زيباتر مي‌شد. اما در عمل همين نمودارها را هر بار در انتهاي مطالب مي‌گنجاندند.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۴۰۶ بار
نظرتان را شخصاً مي‌خوانم. پس آن‌چه مي‌پنداريد ذيلاً بنگاريد لطفاً، به قصد اصلاح اشتباهاتم:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها986طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها75براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها30همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1358با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1354نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز فروشگاهدسترسی به غرفه محصولات فرهنگی
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN