به نام خدا

نمودار گونه‌شناسي مساجد كشور

نوع نوشته: نمودار تحليلي
براي: معاونت فرهنگي-تبليغي سازمان تبليغات اسلامي
تاريخ نگارش: خرداد ۱۳۹۸ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۱
مساجد همه مانند هم نيستند، انواع و اقسامي دارند. براي طبقه‌بندي آن‌ها ابتدا به عناوين و موضوعاتي نياز داريم كه مبناي تقسيم باشند. در اين نمودار،‌ مساجد بر اساس مذهب، بنا، منطقه، هيئت امنا، خادم، امام جماعت، اصالت و نمازگزار طبقه‌بندي مي‌شوند.
پروژه مربوط به سازمان تبليغات بود و كارگروهي كه قرار بود روي موضوعي در خصوص مساجد فعاليت كند. دورادور از بنده كمك خواستند و قرار شد مساجد را گونه‌شناسي كنيم تا بتوانيم متناسب با هر نوع مسجد الگوي خاصّي را تدوين و طراحي كنيم. در اين نمودار سعي كردم هر نوع و گونه‌اي كه مي‌شود براي مسجد در نظر گرفت ثبت كنم.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۴۷۰ بار
خمپاره به هدف نمي‌خورد، اگر ديده‌بان گراي صحيح ندهد. نظرات شما گراي هدف من است:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها986طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها75براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها30همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1369با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1354نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز فروشگاهدسترسی به غرفه محصولات فرهنگی
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN