به نام خدا

فلوچارت روند تأمين معيشت امام جماعت مسجد

نوع نوشته: نمودار تحليلي
براي: معاونت فرهنگي-تبليغي سازمان تبليغات اسلامي
تاريخ نگارش: خرداد ۱۳۹۸ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۱
نمودار با اين پرسش آغاز مي‌شود: آيا مسجد امام جماعت دارد؟ سپس به اسكان امام جماعت، بيمه درماني و بازنشستگي، تبليغ، شهريه و اشتغال او در خارج از محيط مسجد مي‌پردازد. در نهايت شيوه‌اي را براي تأمين نيازمندي‌هاي امام جماعت مسجد پيشنهاد مي‌كند.
به محض اين‌كه رئيس سازمان تبليغات تغيير كرد، طلبه جواني كه مسئوليت را بر عهده گرفت، بعضي معاونين را تغيير داد. يكي از طلابي كه مي‌شناختم معاون قسمتي از سازمان شد. او نيز طلبه ديگري را مسئول يافتن راه حلّي مناسب‌تر براي اداره مسجد كرد. آن طلبه عزيز هم يك طلبه ديگري را گفت تا كميته‌اي تأسيس كند و به اين مهمّ بپردازد. اين طلبه آخري هم با بنده تماس گرفت كه عضوي از اين كميته باشم. يكي از پروژه‌ها همين يافتن شيوه‌اي براي تأمين مالي امام جماعت مسجد بود. يكي ديگر از اعضاي كميته گويا الگويي پيشنهاد داده بود، آن را در اختيار من گذاشتند تا به صورت فلوچارت و هم به صورت پاورپوينت طراحي كرده و در اختيارشان قرار دهم.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۷۴۰ بار
خمپاره به هدف نمي‌خورد، اگر ديده‌بان گراي صحيح ندهد. نظرات شما گراي هدف من است:
علاقه به مسجد و كمك به محلهيكشنبه ۱۲ شهريور ۱۴۰۲

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها986طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها75براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها30همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1367با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1354نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز فروشگاهدسترسی به غرفه محصولات فرهنگی
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN