به نام خدا

نمودارهاي نشريه مباحثات - تابستان 1398

نوع نوشته: نمودار تحليلي
براي: مجله فكري تحليلي حوزه و روحانيت مباحثات
تاريخ نگارش: شهريور ۱۳۹۸ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۹
نمودار اول به ويژگي‌هاي روشنفكر در جامعه ايران اختصاص دارد. نمودار بعدي روشنفكري ديني، سپس تعريف روشنفكري، جريان‌شناسي نظام‌هاي فكري، سير نهضت تحوّلات شيعي، نوانديشي ديني و بازانديشي دستگاه فقاهت.
مدتي تبديل به روال شده بود، آماده‌سازي مطالب نشريه كه تمام مي‌شد، پيش از صفحه‌بندي، مقالات و مصاحبه‌ها را برايم ايميل مي‌كردند تا نموداري از آن‌ها ترسيم كنم، به نحوي كه خلاصه‌اي گويا و روشن از محتوا باشد. پيشتر اصرار كرده بودم كه اين نمودارها ساده است و بايستي به گرافيستي بدهند تا تبديل به اينفوگرافي كند. زيباتر مي‌شد. اما در عمل همين نمودارها را هر بار در انتهاي مطالب مي‌گنجاندند.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۳۱۰ بار
مطالعه نظرات خوانندگان برايم كمك بزرگي‌ست. اين كمك را دريغ نفرموده، بنويسيد:
ممنونمشنبه ۴ آذر ۱۴۰۲

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها986طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها75براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها30همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1358با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1354نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز فروشگاهدسترسی به غرفه محصولات فرهنگی
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN