به نام خدا

نمودار مدل تحوّل اجتماعي - گروه‌هاي مرجع

نوع نوشته: نمودار تحليلي
براي: مركز بين‌المللي ترويج سبك زندگي حيات طيبه
تاريخ نگارش: مهر ۱۳۹۸ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۱
موفقيت سياسي، موفقيت فرهنگي و موفقيت اقتصادي سه ركني هستند كه گروه‌هاي مرجع را مورد توجه مردم قرار مي‌دهند. در اين نمودار موفقيت فرهنگي به سه بخش: علمي، هنري و ورزشي تقسيم شده است.
وقتي سبك زندگي را بررسي مي‌كردم، پس از تحليل و آناليز، به اين سرانجام رسيدم كه براي تغيير سبك زندگي و تحوّل در آن تنها راه استفاده از گروه‌هاي مرجع است. اين گروه‌هاي مرجع هستند كه به آداب و رسوم جامعه شكل مي‌دهند. گروه‌هاي مرجع در كلام رهبري همان خواصّ هستند و مردم همان عوامّ. خُب حالا نوبت آن رسيده بود كه بررسي كنيم چرا عوام از خواص تبعيّت مي‌كنند. در يك سند ديگر تحليل كردم كه دليل اصلي در تقليد «موفقيّت» است. اين نمودار نيز در همان راستا طراحي شده و با نمايش انواع موفقيت‌ها، گروه‌هاي مرجع يا خواصّ را دسته‌‌بندي مي‌كند.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۲۴۰ بار
از خواندن يادداشت‌هاي شما بسيار استفاده مي‌كنم. از نوشتن نظرتان دريغ نفرماييد:
خولجمعه ۱ ارديبهشت ۱۴۰۲

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها986طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها75براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها30همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1358با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1354نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز فروشگاهدسترسی به غرفه محصولات فرهنگی
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN