به نام خدا

بررسي اَسناد ارائه‌شده مسجد تراز انقلاب اسلامي

نوع نوشته: نقد و بررسي
براي: معاونت فرهنگي-تبليغي سازمان تبليغات اسلامي
تاريخ نگارش: ارديبهشت ۱۳۹۸ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۱۱
هشت سند مربوطه در ابتداي نوشته معرفي شده‌اند. سپس يك ارزيابي كلّي از اَسناد ارائه شده. ساير عناوين چنين‌اند: شيوه صحيح طراحي و نماي كلّي طرح احتمالي.
تغيير مديريت‌ها اميد مي‌آفريند، خصوصاً اگر جواني بر سر كار بيايد. جوانان معمولاً كمتر محافظه‌كارند و براي نوآوري سرشان درد مي‌كند. مسئول عوض شده و چند معاون و مدير را تغيير داده، يكي از دوستان منصبي يافته بود. تماس گرفت كه قصد تحوّل داريم و ابتدا بحث بر اين‌كه آن‌چه تا كنون مطالعات انجام شده بر رسيم. اسنادي كه يافت را برايم ارسال كرد و همه را اجمالاً مطالعه كرده، در اين گزارش نقد كردم.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۲۸۳ بار
در نوشتن آن‌چه در ذهن داري ترديد نكن. تك‌تك يادداشت‌ها را شخصاً مي‌خوانم و پند مي‌گيرم:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها986طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها75براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها30همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1358با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1354نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز فروشگاهدسترسی به غرفه محصولات فرهنگی
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN