به نام خدا

نمودار مصاحبه‌هاي مباحثات اسفند

نوع نوشته: نمودار تحليلي
براي: مجله فكري تحليلي حوزه و روحانيت مباحثات
تاريخ نگارش: اسفند ۱۳۹۷ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۱
پنج نمودار ساده از نوع نمودارهاي اسمارت نرم‌افزار Word است. به اين هدف كه بيانگر امّهات مباحث طرح شده از سوي مصاحبه‌شوندگان باشد.
دو بار قبلاً به سفارش‌شان نمودار گفتارهاي طرح شده از سوي اساتيد را نموداري كرده و براي نشريه فرستاده بودم، مصاحبه‌هايي كه در نشريه قرار بود منتشر شود. اما چون هر بار مي‌ديدم عين همان نمودار را منتشر مي‌كنند به دنبال راه جديدي گشتم. عرض كردم به دوستان كه اين نوع از نمودار جنبه پژوهشي دارد و چندان مورد استفاده كاربر عادي نيست. مخاطب خاص مي‌خواهد. گفتم اگر بخواهيد ساده‌تر طراحي كنم و با پيچيدگي‌هاي كمتر. قبول كردند و اين شد كه مي‌بينيد.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۷۶۰ بار
تعريف و تمجيد ياري نمي‌‌رساند. نقد كنيد و اشتباهاتم را در جعبه زير برايم بنويسيد:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها888طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها70براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها28همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1295با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1295نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN