به نام خدا

نمودار دستگاه‌هاي مرتبط با شاخص‌هاي كلان

نوع نوشته: نمودار تحليلي
براي: مركز تحقيقات علمي دبيرخانه مجلس خبرگان رهبري
تاريخ نگارش: اسفند ۱۳۹۷ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۱
هشت محور براي استخراج شاخص‌هاي ارزيابي پيشرفت نظام اسلامي ذكر شده است و ذيل هر محور، نام دستگاه‌ها و نهادهايي آمده است كه مرتبط با آن محور پيشرفت هستند. محورها اين‌ها هستند: سياسي و امنيتي، ديني، فرهنگي و اجتماعي، تقنيني؛ ساختار، برنامه و بودجه، قضايي، انتظامي و نظارتي، علم و فن‌آوري، اقتصادي و مالي، انفال و محيط زيست، بهداشت و سلامت.
پس از آن‌كه امكان همكاري‌ام با دوستان فراهم نشد، به دليل اين‌كه نمي‌توانستم حضوري در خدمت‌شان باشم و در جلسات‌شان شركت جويم، فرمت و ساختاري براي نگارش شاخص‌ها طراحي كرده و تقديم كردم. پس از آن فكر كردم كه شاخص‌ها براي ارزيابي عملكرد دستگاه‌هايي به كار مي‌رود كه وظيفه‌مند در هر محور هستند. گفتم اگر نام اين دستگاه‌ها و نهادها را جمع كنيم ذيل هر محور، راحت‌تر مي‌توانيم شاخص‌ها را پيدا كنيم. زيرا موضوع خُرد مي‌شود و مي‌رود روي تكليف هر نهاد. شاخص‌ها هم بايد ملاكي براي ارزيابي تكاليف باشد ديگر! بنابراين در اين نمودار اين دستگاه‌ها را حدس زدم و فهرست نمودم.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۱۳۸۸ بار
مطلب را دانلود كرديد؟ خوانديد؟ اشتباه داشت؟ ممنون مي‌شوم اشتباهات آن را برايم بنويسيد:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها986طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها75براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها30همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1366با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1354نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز فروشگاهدسترسی به غرفه محصولات فرهنگی
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN