به نام خدا

درباره ضعف تشكيلات حوزه‌هاي علميه شيعه

نوع نوشته: متفرقه
براي: جامعه مدرسين حوزه علميه قم
تاريخ نگارش: مهر ۱۳۹۷ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۴
پس از مقايسه‌اي كوتاه بين مسيحيت كاتوليك و اسلام شيعي به عنوان دو جريان اصيل و تاريخي، وضعيت سازمان روحانيت شيعه از جنبه‌هاي: نظام آموزشي، نظام اداري، دادگاه‌هاي ديني و نظام مالي و اقتصادي مورد نقد و ارزيابي قرار گرفته است.
يك يادداشت كوتاه خارجي‌ست. در نشريه‌اي انگليسي منتشر شده و من وقتي آن را يافتم كه درباره تشكيلات حوزه علميه در حال مطالعه و بررسي بودم. پروژه‌اي كه از سوي دبيرخانه علمي فرهنگي جامعه مدرسين در دست داشتم. متن را ضميمه پرونده كرده و تحويل كارفرما دادم، تا شايد مورد استفاده قرار گيرد.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۲۸۷ بار
نوشتن وقت‌گير است، اما نظر شما ياري‌گر، لطف كنيد وقت بگذاريد با نظرتان ياري‌ام كنيد:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها776طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها68براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها23همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1096با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها9تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1068نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN