به نام خدا

نمودار محتوايي سايت انديشكده بروكينگز

نوع نوشته: نمودار تحليلي
براي: متفرقه
تاريخ نگارش: بهمن ۱۳۹۵ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۱
چارچوب عناوين و ساختار چينش اطلاعات در سايت انديشكده مزبور فهرست شده و به صورت نمودار تدوين شده است، شامل سه منو براي لينك‌دهي به محتواي سايت،‌ مطالب صفحه اصلي و پيوندها و اطلاعات موجود در انتهاي صفحه.
آشنايي پيشين با اين انديشكده نداشتم. يكي از دوستان در شُرف طراحي سايتي براي انديشكده خود بود. انديشكده كه نه، در حقيقت قصد داشت نوع مدرني از گروه‌هاي انديشه پديد آورد كه بر محور بنگاه‌هاي نوپا (استارتاپ) شكل بگيرد و رشد نمايد. اتاق فكرهايي كه فرصتي براي تجميع و ارتقاي ايده‌هاي نخبگان جامعه انقلابي ما باشد. در ابتداي كار مطالعاتي را روي سايت انديشكده‌هاي معروف دنيا پيش‌بيني نموده بود و اين بخش كار بر عهده بنده قرار گرفت.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۱۰۷۲ بار
از نوشته‌هاي شما استفاده مي‌كنم و ياد مي‌گيريم. لطفاً ديدگاه خود را بنويسيد:
ياعليسه شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۸

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها888طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها70براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها28همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1317با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1301نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN