به نام خدا

نمودار محتوايي سايت مركز فقهي

نوع نوشته: نمودار تحليلي
براي: مدرسه فقهي امام محمدباقر (ع)
تاريخ نگارش: مرداد ۱۳۹۵ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۱
سرفصل‌هاي اصلي اين‌ها هستند: آموزش سطح، آموزش خارج، امور اساتيد و طلاب، آشنايي با مدرسه فقهي، امور پرورشي، معاونت پژوهش، بخش دانش‌آموختگان، فرآيند ثبت‌نام و آزمون‌هاي تستي.
سايت‌ها هميشه نياز به ارتقا دارند. اين ارتقا گاهي نرم‌افزاري‌ست و گاهي صرفاً اصلاح محتوا. هدف اين است كه محتوا به نحو بهتري نظم يابد تا دسترسي كاربران به اطلاعات را ساده‌تر نمايد. دوستاني تماس گرفتند و اين سايت را معرفي كرده، خواستند تحليل و بررسي شود، در مسير دستيابي به چينشي بهتر از داده‌ها. آن‌چه در اين نمودار ديده مي‌شود گام اول است. اين‌كه فقط آن‌چه هست فهرست گردد، تا در گام بعدي، طرح جديدي بر اساس آن ارائه شود.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۸۸۲ بار
انسان محتاج وعظ است. ترديد نكنيد و هر چه در نظرتان هست را ذيلاً برايم بنويسيد:
ممنونيكشنبه ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۸
سلامسه شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۹

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها888طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها70براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها28همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1276با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1267نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN