به نام خدا

شاخص‌هاي انقلابي بودن در بيانات رهبري

نوع نوشته: تحليل و آناليز
براي: جامعه مدرسين حوزه علميه قم
تاريخ نگارش: خرداد ۱۳۹۵ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۱
پايبندي به مباني و ارزش‌هاي اساسي انقلاب، هدف‌گيري آرمان‌هاي انقلاب و همّت بلند براي رسيدن به آن‌ها، پايبندي به استقلال همه‌جانبه كشور، حسّاسيت در برابر دشمن و كار دشمن و نقشه دشمن و عدم تبعيّت از او، تقواي ديني و سياسي. اين پنج سرفصل، شاخص‌هاي اصلي يك فرد انقلابي از نگاه مقام معظم رهبري‌ست.
موضوع برايم حساس شده بود. با توجه به پروژه‌اي كه قبلاً با دوستان داشتيم براي تحقيق و جستجوي شاخص‌هاي انقلابي بودن از منظر حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبري، دغدغه‌اش را داشتم يعني. خيلي مهم است اين مطلب. اين‌كه واقعاً يك فرد انقلابي، يك آدم انقلابي چه جور آدمي‌ست. چه ويژگي‌هايي بايد داشته باشد تا بگوييم انقلابي‌ست. براي خودم هم مهم است. آيا من انقلابي‌ام؟! اين را از كجا بفهمم؟ اگر شاخص و ملاكي نباشد، چطور مي‌شود فهميد؟! هر كسي از ظنّ خود يار انقلاب مي‌شود و معلوم نمي‌شود در آخر كه كي به كيست. اين شد كه چهاردهم خرداد، تا سخنان رهبري را از مرقد امام (ره) شنيدم، به صورت زنده و همزمان، فوري دست به كار شدم، ريز به ريز هر چه ايشان فرمود را دسته‌بندي كردم و اين نمودار از آن حاصل شد.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۱۰۴۳ بار
تعريف و تمجيد ياري نمي‌‌رساند. نقد كنيد و اشتباهاتم را در جعبه زير برايم بنويسيد:
كنجكاوچهارشنبه ۳ ارديبهشت ۱۳۹۹

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها888طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها70براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها28همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1317با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1301نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN