به نام خدا

پيش‌نويس نمودار احكام فقهي مربوط به مسائل جنسي

نوع نوشته: نمودار تحليلي
براي: مركز بين‌المللي ترويج سبك زندگي حيات طيبه
تاريخ نگارش: آبان ۱۳۹۴ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۱
بر فرض اين‌كه هر حكم تكليفي فقهي به يكي از افعال بشر تعلّق مي‌گيرد، بنابراين حواس پنجگانه، همراه با سه قوّه ديگر؛ تناسلي، هاضمه و مخيّله، به نظر رسيده كه مي‌توانند موضوع تكاليف باشند. هر كدام از اين هشت قوّه، بايدها و نبايدهايي دارند كه احتمالاً در فقه بدان‌ها پرداخته شده است. اين نمودار بر اين اساس، چينش يافته.
كار من نبود. به خودشان نيز عرض كردم. طراحي اينفوگرافي تخصص‌هايي مي‌خواهد كه بنده ندارم. اما اصرار كردند كه كار خودت است، تو طرح اوليه را بزن، طرح مفهومي‌اش را، مي‌دهيم در نهايت گرافيست تا زيبايش نمايد. با اين استدلال قبول كردم و چندتايي طرح زدم. موضوع كارشان بحث مسائل جنسي خانواده بود و مي‌خواستند اطلاعات مهمي را به صورتي ساده به زوجين ارائه نمايند.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۷۰۱ بار
نوشتن وقت‌گير است، اما نظر شما ياري‌گر، لطف كنيد وقت بگذاريد با نظرتان ياري‌ام كنيد:
عاليپنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۷
متشكرمجمعه ۲۹ تير ۱۳۹۷
احكام جنسيجمعه ۱۶ شهريور ۱۳۹۷
بسم اللهچهارشنبه ۲۶ دي ۱۳۹۷
دغدغمهشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۷
دغدغهشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۷
عاليسه شنبه ۶ فروردين ۱۳۹۸
عاايسه شنبه ۶ فروردين ۱۳۹۸

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها776طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها68براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها23همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1196با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها9تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1124نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN