به نام خدا

نمودار تحليل وضعيت آزار زنان در فضاي مجازي

نوع نوشته: نمودار تحليلي
براي: متفرقه
تاريخ نگارش: بهمن ۱۳۹۲ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۱
نوع آزار، آغازكننده ارتباط، زمان آزار، شيوه تحميل، وضعيت ارتباط، وضعيت مهاجم، وضعيت قرباني. اين‌ها هفت سرفصلي هستند كه در موضوع‌شناسي مزبور مورد دقت قرار گرفته‌اند.
شكل دسته‌بندي موضوعات در اين نمودار، جديد است و شايد سابقه نداشته باشد. نهاد سفارش‌دهنده معتقد بود كه زنان و دختران ايراني در فضاي مجازي در معرض آسيب‌هاي متنوّع روحي و رواني و گاهي جسمي قرار دارند. بيشتر البته تأكيد بر آسيب‌هاي غيرجسمي بود. همين‌كه يك دختر نوجوان مثلاً با يك «توفان ابراز عشق» مواجه شود، به دليل خواص روحي و رواني خود، به سرعت دل مي‌بندند و هنگامي كه متوجه توخالي بودن اين تمايلات شود، ممكن است آسيب‌هايي شديدي به وي وارد شود كه جبران‌ناپذير باشد. با توجه به حساسيت بيشتر روحي دختران و زنان، به نظر كارفرما مي‌رسيد كه اين طيف،‌ در روابط ناهنجار اينترنتي بيشتر در معرض آسيب هستند.
در اين نمودار سعي كردم موضوع طرح شده را تحليل نمايم و ابعاد آن را باز كنم. هر عنصر در اين آسيب را شناسايي كرده و جايگاه آن را پيدا نمايم. اين شد كه اين نمودار به دست آمد كه گمان مي‌رود در نوع خود و در موضوع خود نظير نداشته باشد.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۹۳۷ بار
ذيلاً آن‌چه قلباً مي‌پنداريد كتباً بنگاريد. حكماً دانستن آن ياري‌گر خواهد بود مرمرا:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها888طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها70براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها28همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1304با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1301نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN