به نام خدا

نمودار محورهاي سبك زندگي اسلامي - ايراني بانوان

نوع نوشته: نمودار تحليلي
براي: متفرقه
تاريخ نگارش: فروردين ۱۳۹۲ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۳
عناصر ۹ گانه‌اي كه در نمودار مشاهده مي‌كنيد از اين قرارند:
رشد، كار، ازدواج، ورزش، مادري، مشاهير، خشونت، ايثارگري، بين‌الملل.
معمولاً نشرياتي كه تازه تأسيس مي‌شوند، يك يونيفرم براي خود مي‌بندند كه مبتني بر تعدادي سرفصل مهم است. سرفصل‌ها و بخش‌ها را بر اساس نيازهاي مخاطب و علاقه‌مندي‌هاي او و البته با استفاده از عبارات جذاب تنظيم مي‌كنند.
بندگان خدايي قصد راه‌اندازي يك نشريه تخصّصي در موضوع سبك زندگي بانوان داشتند. در اين نگاره بنده قصد نداشتم تا عناوين يونيفرم را به آن‌ها بدهم، تنها موضوعاتي را تجميع كردم كه زن امروز ايراني با آن‌ها به نحوي درگير است، با هر كدام از آن‌ها، هست يا ممكن است كه باشد. پيشنهاد بنده اين بود كه بر اساس اين فهرست، دقت‌هايي صورت پذيرد و بخش‌هاي نشريه طراحي گردند، به نحوي كه تمام اين موضوعات بتوانند جاي مشخصي در بخش‌ها بيابند.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۸۵۷ بار
مطلب را دانلود كرديد؟ خوانديد؟ اشتباه داشت؟ ممنون مي‌شوم اشتباهات آن را برايم بنويسيد:
اللهسه شنبه ۱۹ بهمن ۱۴۰۰

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها888طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها70براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها28همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1304با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1301نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN