به نام خدا

پيشنهاد هشت محور اصلي فراخوان همايش نيم‌قرن حضور

نوع نوشته: تحليل و آناليز
براي: جامعه مدرسين حوزه علميه قم
تاريخ نگارش: شهريور ۱۳۹۱ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۲
هشت موضوع: نظام اسلامي، حوزه و روحانيت، نهضت امام(ره)، جهان اسلام، افق‌هاي پيش رو، سيره اعضاء و نهادهاي وابسته، فرهنگ‌سازي و اَسناد و مدارك به عنوان محورهاي اصلي فراخوان همايش پيشنهاد شده است.
همايش بزرگي در راه بود و دوستان ما در جامعه قصد داشتند فراخوان مقاله بدهند. به نگاه لطف و مبناي حُسن ظنّ، نظر مرا نيز جويا شدند. اطلاعاتي كه از گذشته داشتم، نسبت به فعاليت‌هاي جامعه مدرسين، خصوص آن‌چه از تاريخ آن مطالعه كرده بودم، همه را سعي كردم تجميع كنم. شايد بخش‌هايي نيز در مذاكره با دوستان به نظر رسيد كه اضافه شد و در نهايت ۲۱ سرفصل براي ارائه مقاله پيشنهاد كردم. البته آن‌چه در نهايت منتشر شد مطابق اين نوشته نيست. زيرا قطعاً پيشنهادات بهتر و كامل‌تري نيز در اختيار برادران بوده كه مورد استفاده قرار گرفته است.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۸۹۸ بار
متشکّر مي‌شوم اگر بزرگواري فرموده و ديدگاه خود را ذيلاً برايم بنگاريد:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها776طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها68براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها23همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1246با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها9تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1159نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN