به نام خدا

پيشنهاد چشم‌انداز مبتني بر تحليل فرمايشات رهبري

نوع نوشته: تحليل و آناليز
براي: جامعه مدرسين حوزه علميه قم
تاريخ نگارش: دي ۱۳۹۱ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۴
در سه بخش ارائه شده: طبقه‌بندي فرمايشات رهبري در توصيف جامعه مدرسين، جامعه مدرسين مطلوب در ده سال آينده، جامعه مدرسين مطلوب در يك جمله.
به بنده حق بدهيد كه بخشي از متن را حذف كرده باشم. خُب به نظرم ممكن بود اسباب ناراحتي كارفرما را پديد آورد، بيان مطالبي كه كارفرما در قالب محرمانه در اختيارم گذاشته است. اگر چه به نظرم هيچ كدام از مطالب مذكور محرمانه نيامد، ولي بر حسب احترام به نظر كارفرماي پروژه، فصل اول اين نوشته را حذف كردم.
غرض اين‌كه يك روز گفتند: از فرمايشات رهبري يك پيشنهاد براي چشم‌انداز جامعه ارائه كن! بنده نيز پيشنهاد خود را به اين روش تنظيم كردم كه: ابتدا تمام آن‌چه در توصيف جامعه از كلام رهبري يافته بودم تجميع كردم، دسته‌بندي و طبقه‌بندي، به سرشاخه‌هاي «هويّت»، «وظايف» و «تغييرات» رسيدم. همان‌ها را مبنا قرار دادم و چشم‌انداز را تنظيم نمودم. البته نمي‌دانم مقبول افتاد و مورد پذيرش قرار گرفت يا خير.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۹۲۶ بار
از نوشته‌هاي شما استفاده مي‌كنم و ياد مي‌گيريم. لطفاً ديدگاه خود را بنويسيد:
نمودار پيشنهادي در تحليل قواي نظامدوشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۷
بسم الله الرحمن الرحيمشنبه ۲۳ تير ۱۳۹۷

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها776طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها68براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها23همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1246با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها9تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1159نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN