به نام خدا

پيش‌نويس محورهاي فراخوان همايش نيم‌قرن حضور

نوع نوشته: تحليل و آناليز
براي: جامعه مدرسين حوزه علميه قم
تاريخ نگارش: خرداد ۱۳۹۱ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۱
تمام ۳۲ موضوعي كه براي همايش مناسب به نظر مي‌رسيد در قالب سه محور «نهضت امام(ره)»، «نظام اسلامي» و «حوزه علميه» نظم يافته است.
دوستان خودشان استاد اين‌كارند و بسياري استادكار در چنته دارند. منتها نمي‌دانم چه امتحاني در بين بود كه از بنده نيز نظر خواستند، اين‌كه محورهايي براي همايش پيشنهاد نمايم و شركت‌كنندگان، مقالات خويش در اين محورها توليد كنند و ارسال. من اما از بالا به مسأله نگاه كردم، اين‌كه جامعه مدرسين چه نقش برجسته‌اي در انقلاب داشته است، امروز چه خدماتي به نظام اسلامي ارائه مي‌نمايد و نسبت به حوزه علميه چه وظايفي را برعهده گرفته است. هر محور را ملحوظ داشته و آن‌چه در ذيلش مفيد مي‌پنداشتم ثبت نمودم. تقديم دوستان شد، اما ظاهراً توجهي را جلب نكرد.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۸۸۶ بار
نظرتان را شخصاً مي‌خوانم. پس آن‌چه مي‌پنداريد ذيلاً بنگاريد لطفاً، به قصد اصلاح اشتباهاتم:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها776طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها68براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها23همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1246با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها9تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1159نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN