به نام خدا

نمودار سه رويكرد مبنايي در فقه حكومتي

نوع نوشته: نمودار تحليلي
براي: دفتر فرهنگستان علوم اسلامي
تاريخ نگارش: اسفند ۱۳۹۱ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۱
سه رويكردي كه استاد ميرباقري در جلسه هشتم درس خود بيان فرمودند تجميع شده است: احكام ناظر به مسائل مبتلي‌به حكومت، فقه نظامات اجتماعي، سرپرستي جامعه در مسير اقامه توحيد.
اگر چه توفيق حضور در درس حضرت ايشان را نداشتم، اما به لطف دوستان دفتر كه جلسات را پياده نموده و تايپ‌شده در سايت مي‌گذاشتند توانستم متن تمام جلسات را به روز مطالعه كنم. جلسه هشتم را كه مي‌خواندم احساس كردم خيلي منظّم رويكردها را دسته‌بندي كرده‌اند. دسته‌بندي‌ها از ابتدا در تمامي جلسات طرح مي‌شد و تا آخرين جلسه نيز همچنان بحث حول همين دسته‌بندي‌ها بود، اما نظم تبيين رويكردها در جلسه هشتم مرا بر آن داشت كه فوري در نموداري ترسيم نمايم، تا برايم روشن‌تر شود.
در فرصتي ديگر تمامي ۱۳ جلسه درس را نموداري كردم، با دقت و وسواس زياد كه آن نيز، هم بر وبلاگ و هم در همين سايت ارائه شده است.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۹۰۲ بار
متشکّر مي‌شوم اگر بزرگواري فرموده و ديدگاه خود را ذيلاً برايم بنگاريد:
عاليپنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۷
ممنونشنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۸
سلامشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۹

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها776طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها68براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها23همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1246با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها9تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1159نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN