به نام خدا

صورت نموداري ارجاعات مورد نياز براي تدوين مقاله فقه اداره

نوع نوشته: نمودار تحليلي
براي: دفتر فرهنگستان علوم اسلامي
تاريخ نگارش: بهمن ۱۳۹۲ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۱
پنج دسته ارجاع (رفرنس) مورد نياز براي مقاله فهرست شده‌اند؛ تعاريف رايج اداره و فقه، نظرات بيان شده درباره تركيب فقه و اداره، انتظارات از فقه اداره و مباني فقه اداره.
بنا شد مقاله‌اي نوشته شود. چند مقاله ديگر در موضوعات مرتبط تنظيم كرده بودند و مقاله «فقه اداره» را به حقير سپردند. لطف و بزرگواري دوستان بودن كه بنده را قابل دانستند. ولي خُب، ظاهراً قابل نبودم و موفق به اين كار نشدم. خيلي اهميت داشت برايم كه بتوانم آن را بنويسم. ابتدا در يك تعامل ايميلي به فهرستي مشترك از سرفصل‌هاي مقاله رسيديم. سپس اين نمودار را آماده كردم، براي استفاده شخصي، تا منابع را جستجو نموده و اين اطلاعات را جمع كنم. اگر اين اطلاعات به دست مي‌آمد، مي‌شد به مرحله بعد رفته و پس از دسته‌بندي اطلاعات و مطالعه آنان به جمع‌بندي رسيد و محصول را در قالب مقاله ريخت. فهرست مقاله كه آماده بود، فقط بايد اين اطلاعات در آن پر مي‌شد. متأسفانه نه فرصت پديد آمد و نه قدرت ذهني ياري نمود. نتوانستم از پس اين كار برآيم و بسيار متأسف شدم.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۶۸۱ بار
هر روز به اميد ديدن پندي يادداشت‌ها را مي‌خوانم. لطفاً اندرزهايتان را بنويسيد:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها776طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها68براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها23همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1196با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها9تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1124نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN