به نام خدا

دستورالعمل اجرايي كميسيون فرهنگي

نوع نوشته: اساسنامه و آئين‌نامه
براي: جامعه مدرسين حوزه علميه قم
تاريخ نگارش: بهمن ۱۳۹۲ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۲
پانزده ماده است كه در هفت بند طبقه‌بندي شده است؛ تركيب اعضاي جلسه، وظايف رئيس جلسه، وظايف منشي جلسه، جلسات كميسيون، پيشنهادات و مصوّبات جلسه، شيوه اداره جلسه و تصويب دستورالعمل.
وقتي در پاسخ به درخواست آئين‌نامه‌شان يك متن ۳۶ صفحه‌اي نوشتم، دو روز بعد تلفن كردند و گفتند: «يه خلاصه‌اي در حدّ دو صفحه بنويس!» متوجه شدم چيزي مي‌خواهند كه دم دست‌شان باشد و خلاصه‌تر از چيزي كه تنظيم شده بود. دست به كار شدم و Word را گشودم و اين دو صفحه را تنظيم كردم؛ يك آئين‌نامه مختصر براي اداره جلسات كميسيون. البته واقعاً هم آن متن ۳۶ صفحه‌اي كلّش كه نياز نبود. آن را براي تبيين پاره‌اي مطالب مهم نگاشته بودم، تا چيزهايي را بيان كنم كه خيلي وقت‌ها چيز هم به حساب نمي‌آيند و حسابي مشكل به هم مي‌زنند در جامعه كارشناسي ما اين چيزها، وقتي بهشان چيز نشود؛ توجه يعني! :)
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۱۰۵۹ بار
ذيلاً آن‌چه قلباً مي‌پنداريد كتباً بنگاريد. حكماً دانستن آن ياري‌گر خواهد بود مرمرا:
براي جايي ميخامپنجشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۷
آشناييجمعه ۱۳ تير ۱۳۹۹

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها888طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها70براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها28همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1304با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1301نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN