به نام خدا

صورت نموداري مرامنامه حزب برادران

نوع نوشته: نمودار تحليلي
براي: متفرقه
تاريخ نگارش: اسفند ۱۳۹۲ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۱
شامل شعار حزب: استقلال ايران در ظل لواي مذهب جعفري و دوازده بند مرامنامه حزب.
سال‌هاي سال پيش، جرياناتي پيش آمد كه سبب شد چند مرتبه به شيراز سفر كنم. حداقل چهار مرتبه‌اش به جهت مأموريت‌هاي كاري بود. يك‌بار مراسم ختم استاد حسيني(ره)، يك‌بار سالگرد ايشان كه در خدمت استاد معصومي، از شاگردان استاد، به شيراز رفتم. ايشان سخنران مجلس بود آن‌سال. يك‌بار هم جهت تحليل و طراحي مجموعه كتابخانه‌هاي آرامگاه نور كه در معيّت استاد سيدمعزّالدين حسيني، برادر استاد حسيني(ره)‌ به آن شهر رفتم. در اين سفر سوّم طرحي براي كتابخانه نوشتم كه چون در رايانه همان‌محل نوشته شده و همان‌جا هم پرينت گرفته شد، هيچ نسخه‌اي از آن طرح در اختيار ندارم. سفر چهارم هم كه به جهت ديدار با آقا شهاب‌الدين، آقازاده امام جمعه، جهت دعوت براي مداخله در اختلافي كه در دفتر حادث شده بود. در دو سه مورد از سفرهاي مذكور آرامگاه نور را ديده بودم؛ مدفن سيدنورالدين شيرازي، مرجع معروف شيراز، همراه چندتن از اقوام ايشان. در ايوان بالاي سر، دورتادور، دوازده بند مرامنامه حزب نوشته شده بود، به صورت كاشي‌كاري. چند بار قصد داشتم رونويسي كنم كه هر بار به دليلي نشد. چند وقت پيش به مرامنامه حزب جمهوري برخوردم، جهت مقايسه مرامنامه حزب برادران، تشكيلات آقاسيدنورالدين را نيز خواستم ببينيم، اين شد كه گشتم و در سايت پژوهشكده باقرالعلوم(ع) يافتم. البته در يك سايت ديگر هم بود كه كاستي‌هايي داشت.
راستي يك‌بار ديگر هم سال ۸۱ به شيراز رفته بودم،‌ قبل از اين سفرها، يادم رفت بگويم، با حجج اسلام؛ محسن‌زاده و حسيني، از كارشناسان فن‌آوري مركز مديريت حوزه‌هاي علميه خواهران، براي شركت در همايش IT شيراز. گزارش آن سفر را در همين سايت نوشته‌ها مي‌توانيد بيابيد. به گمانم اولين سفرم به شيراز همان بود.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۱۵۳۰ بار
از خواندن يادداشت‌هاي شما بسيار استفاده مي‌كنم. از نوشتن نظرتان دريغ نفرماييد:
ممنونشنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۸
مستند حزب برادرانيكشنبه ۱۲ ارديبهشت ۱۴۰۰
براي تحقيق نياز دارم.چهارشنبه ۳۰ تير ۱۴۰۰

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها888طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها70براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها28همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1304با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1301نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN