به نام خدا

سامانه چندمنظوره بليغ

نوع نوشته: طرح نرم‌افزار
براي: تشكّل فراگير تبليغ گروهي طلاب
تاريخ نگارش: خرداد ۱۳۹۲ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۱۰
مقدمات طرح شامل: ضرورت، اهداف و ويژگي. در ادامه: ابزار پيشنهادي يك؛ بانك اطلاعاتي مبلّغين، ابزار پيشنهادي دو؛ بانك اطلاعات مبلّغ و ابزار پيشنهادي سه؛ شبكه اطلاعاتي و ارتباطي مبلّغين. در نهايت نيز: تخمين هزينه و زمان و شيوه مديريت پروژه.
يكي از دوستان كه ساليان سال است فعاليت تبليغي گروه‌هاي گسترده‌اي از طلاب را هماهنگ و مديريت مي‌نمايد، در تماسي نياز به نرم‌افزاري براي توسعه فعاليت‌هاي تبليغي را طرح كرد. طي صحبت‌هايي كه صورت پذيرفت به نظرم آمد مفيد است براي روشن شدن فضاي كار و احتمالات موجود، براي اين‌كه بدانند چه كارهايي از رايانه بر مي‌آيد، و اينترنت و ابزارهاي هوشمند موجود چه توانمندي‌هايي دارند و چه خدماتي مي‌توانند به عرصه تبليغ ديني ارائه نمايند، چيزي بنويسم و ذهن‌شان را به سوي موضوع بيشتر بگشايم. البته اصرار داشتند هزينه و زمان هم در طرح باشد و لذا تمام آن‌چه به نظرم مي‌رسيد را در قالب سه پيشنهاد عرضه كردم و به هزينه و زمان مقيّد نمودم. بعد از آن، يك جلسه حضوري هم گفتگوهايي صورت گرفت و بيش از آن خبري ندارم.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۱۳۰۳ بار
همه چيز را همگان دانند. اگر مطلب فوق را مطالعه فرموده‌ايد، نظر خود را بيان نماييد:
تبليغ گروهيجمعه ۱۶ شهريور ۱۳۹۷

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها888طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها70براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها28همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1335با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1332نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز فروشگاهدسترسی به غرفه محصولات فرهنگی
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN