به نام خدا

راه‌خواهي از پرسمان دانشجويي مقابل شبهه آكادمي

نوع نوشته: متفرقه
براي: متفرقه
تاريخ نگارش: آذر ۱۳۷۹ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۱
پرسشي است درباره صحّت نظريات دفتر فرهنگستان علوم اسلامي كه در فرم مخصوص پرسمان ديني مربوط به معاونت فرهنگي مركز مديريت حوزه نگارش يافته و به نشاني آنان ارسال شده است.
يكي از دوستان، ويراستار پژوهشكده‌اي بود كه بخشي با عنوان پرسمان ديني داشتند و فرم‌هايي مخصوص براي ارسال پرسش. با ايشان كه درباره فرهنگستان صحبت كردم، زماني كه هنوز در صحّت مباحث دفتر ترديد داشتم، پيشنهاد داد تا از مجموعه مذكور پرسش نمايم. فرم مزبور را تحويلم داد تا پرسشم را بنويسم. بنده نيز نوشتم و منتظر پاسخ ماندم. به نظرم چهارده‌سال از اين انتظار گذشته است و همچنان پاسخي به دستم نرسيده!
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۴۹۳ بار
تعريف و تمجيد ياري نمي‌‌رساند. نقد كنيد و اشتباهاتم را در جعبه زير برايم بنويسيد:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها776طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها68براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها23همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1252با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها9تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1159نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN