به نام خدا

راه‌خواهي از استاد مصباح مقابل شبهه آكادمي

نوع نوشته: متفرقه
براي: متفرقه
تاريخ نگارش: آبان ۱۳۷۹ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۱
نامه‌اي مختصر و كوتاه در معرفي اجمالي از انديشه رايج در دفتر فرهنگستان علوم اسلامي و تقاضاي راهنمايي از استاد مصباح است كه با دست نوشته شده و به دست ايشان داده شده است، در همان تاريخِ يادشده.
اصلاً نامي از فرهنگستان كه نشنيده بودم. فقط آقاي ميرباقري را ديده بودم چند بار. منبرهايش را رفته بودم. نه اين‌كه با قصد قبلي بروم. مسجد نزديك مدرسه‌مان، امام حسين(ع)، سر زنبيل‌آباد، ايشان آن‌جا منبر مي‌آمد. يك‌بار هم در حسينيه شهداي صفاييه. بعد كه تشريف آوردند مدرسه حقاني و آن‌جا هم طرح بحث كردند، با دوستان‌مان گفتگو در گرفت و آنان گفتند كه فرهنگستاني هم در كار است. مي‌گفتند آقاي ميرباقري شاگرد آسيدمنيرالدين حسيني است و اين حرف‌ها از آن‌جا مي‌آيد. با دو تا از طلبه‌هاي حقاني رفتيم دفتر فرهنگستان علوم اسلامي و اصرار كرديم با آقاي حسيني الهاشمي(ره) ديدار كنيم. ايشان داشتند از پله‌ها بالا مي‌رفتند كه دوست همراهم، جلوي ايشان را گرفت و خواست وقتي بگذارند. ايشان هم پذيرفت و روز جمعه ساعت ۱۰ وقت تعيين كرد. با هم خدمت ايشان رسيديم و خود استاد پيش از پرسش ما يك معرفي اجمالي از دفتر فرهنگستان نمود. من بدواً و مصرّاً خود را شاگرد استاد مصباح مي‌دانستم كه هر هفته درس اخلاق ايشان شركت مي‌جستم و به ايشان علاقه قلبي داشتم. اين شد كه بلافاصله اين نامه را تهيه كرده و بعد از نماز مغرب روز چهارشنبه، خودم شخصاً اين نامه را به دست آقاي مصباح دادم و ايشان گرفت و زيرسجاده‌شان گذاشت.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۵۰۲ بار
انسان محتاج وعظ است. ترديد نكنيد و هر چه در نظرتان هست را ذيلاً برايم بنويسيد:
عاليپنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۷
آموختنيكشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۷

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها776طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها68براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها23همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1252با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها9تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1159نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN