به نام خدا

مقاله ديواري مطبوعات زنجيره‌اي عصر مدرّس

نوع نوشته: متفرقه
براي: متفرقه
تاريخ نگارش: آذر ۱۳۷۹ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۱۳
مقاله‌اي تاريخي و مستند كه با زباني طنز به مقايسه مطبوعات زنجيره‌اي دوران اصلاحات با آن‌چه در عصر مدرس شهيد رخ داده است پرداخته. اين متن كه دست‌نويس مي‌باشد به همين صورت براي نصب در تابلوي اعلانات تهيه شد.
آقامحمدجواد امروز از شعراي بزرگ و معروف شهرمان است و البته از نويسندگان و ويراستاران برجسته. طلبه مدرسه حقاني بودم كه يك روز پيشنهاد نوشتن اين مقاله را داد. تابلويي را برعهده گرفته بود، تا هر از چندگاهي مطلبي و مقاله‌اي در آن نصب نمايد. گفتم: «من اگر بنويسم، مي‌نويسم‌ها...» گفت: «هر چه مي‌خواهي بنويس!». اين شد كه بنده قلم را به رسم معمول با اختيار به دست گرفتم، ولي ندانم كه چه شد و بي‌اختيار چه بر كاغذ رفت. هر چه بود، متن پيوست آن‌چيزي‌ست كه از اين فرآيند حاصل شد. مدتي بر ديوار مدرسه نصب بود و بعد جدا شد.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۴۷۳ بار
نظر شما براي من ارزشمند است. هر چه در نظرتان است ذيلاً بنگاريد:
سلام متن قوي و متفاوتي نسبت به بقيه داره.دوشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۹

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها776طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها68براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها23همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1252با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها9تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1159نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN