به نام خدا

فرم سفارش طراحي بخش‌هاي سايت

نوع نوشته: فرم و كاربرگ
براي: پايگاه اطلاع‌رساني سراسري اسلامي
تاريخ نگارش: دي ۱۳۷۹ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۱
كاربرگي است تا حدّي پيچيده كه سفارشات كار طراحي سايت و HTML توسط مسئول بخش وِب در آن ثبت مي‌شود و تمامي فرآيند را تا انتهاي تحويل كار پوشش مي‌دهد. فرم به صورت دست‌نوشته است و تايپ نشده.
اوايلي كه بخش وِب تأسسيس شد. چهار نفر شده بوديم و مشغول طراحي سايت پارسا و سايت‌هاي تابعه. براي نظم دادن به سفارشات، اين فرم را طراحي كردم و دادم خدمت مسئول بخش وِب. همان برادري كه امروز در دانشگاه ميشيگان مهندسي نرم‌افزار مي‌خواند.
تعبير «خودم» براي كارهايي تعبيه شده بود كه ايشان خود به آن مبادرت مي‌ورزد. «هست» توصيف از وضعيت موجود است، در مواقعي كه ويرايش و تغيير مدّ نظر بوده. «بايد‌» هم اصل سفارش است و «غايت» شرح هدفي كه از اين كار در نظر مي‌باشد.
طراحي اين فرم در زماني است كه بخشي از كتاب بدايةالحكمة را در فلسفه خوانده‌ام، شرح منظومه را درس گرفته و مشغول برهان شفاي بوعلي بودم. عجيب نيست كه اين‌طور از اصطلاحات فلسفي و منطقي استفاده شده!
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۶۵۹ بار
انسان محتاج وعظ است. ترديد نكنيد و هر چه در نظرتان هست را ذيلاً برايم بنويسيد:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها888طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها70براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها28همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1317با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1301نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN