به نام خدا

طرح‌هاي پيشنهادي بخش وِب

نوع نوشته: طرح سايت
براي: پايگاه اطلاع‌رساني سراسري اسلامي
تاريخ نگارش: زمستان ۱۳۷۹ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۲۶
شامل ۳۶ طرح و ايده پيشنهادي براي بخش وِب پارسا است كه بعضي از اين ايده‌ها هنوز هم تازگي دارند و نمونه ديگري در اينترنت ندارند. هر ايده در يك يا نصف صفحه توضيح داده شده و نفرساعت و هزينه هر كدام محاسبه و پيشنهاد گرديده است.
هنوز به سال ۸۰ وارد نشده بوديم و مدير فني وقت از بنده خواستند كه كارهاي پيشنهادي براي بخش وِب در سال آينده را پيشنهاد نمايم، تا بودجه آن را به هر مقدار كه بتوانند فراهم آورند. در آن روزگار هنوز وِب جايگاه خود را در ايران نيافته بود و سايت‌هاي به زبان فارسي بسيار محدود بودند. در شهر قم نيز دو سه سايت بيشتر وجود نداشت كه در اينترنت فعّال باشند. من هم هر چه ايده به ذهنم رسيد براي توسعه سايت در اين جزوه نوشتم و تقديمشان كردم. البته جز اندكي از آن‌ها بودجه و نيروي انساني لازم براي تحقق را به دست نياورد و بسياري از آن‌ها اجرايي نشد. امّا هنوز هم كه نگاه مي‌كنم مي‌بينم ايده‌هاي نو در آن پيدا مي‌شود.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۷۵۵ بار
نظر شما براي من ارزشمند است. هر چه در نظرتان است ذيلاً بنگاريد:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها776طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها68براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها23همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1096با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها9تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1068نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN