به نام خدا

طرح‌هاي پيشنهادي بخش وِب

نوع نوشته: طرح سايت
براي: پايگاه اطلاع‌رساني سراسري اسلامي
تاريخ نگارش: زمستان ۱۳۷۹ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۲۶
شامل ۳۶ طرح و ايده پيشنهادي براي بخش وِب پارسا است كه بعضي از اين ايده‌ها هنوز هم تازگي دارند و نمونه ديگري در اينترنت ندارند. هر ايده در يك يا نصف صفحه توضيح داده شده و نفرساعت و هزينه هر كدام محاسبه و پيشنهاد گرديده است.
هنوز به سال ۸۰ وارد نشده بوديم و مدير فني وقت از بنده خواستند كه كارهاي پيشنهادي براي بخش وِب در سال آينده را پيشنهاد نمايم، تا بودجه آن را به هر مقدار كه بتوانند فراهم آورند. در آن روزگار هنوز وِب جايگاه خود را در ايران نيافته بود و سايت‌هاي به زبان فارسي بسيار محدود بودند. در شهر قم نيز دو سه سايت بيشتر وجود نداشت كه در اينترنت فعّال باشند. من هم هر چه ايده به ذهنم رسيد براي توسعه سايت در اين جزوه نوشتم و تقديمشان كردم. البته جز اندكي از آن‌ها بودجه و نيروي انساني لازم براي تحقق را به دست نياورد و بسياري از آن‌ها اجرايي نشد. امّا هنوز هم كه نگاه مي‌كنم مي‌بينم ايده‌هاي نو در آن پيدا مي‌شود.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۱۳۹۰ بار
خمپاره به هدف نمي‌خورد، اگر ديده‌بان گراي صحيح ندهد. نظرات شما گراي هدف من است:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها888طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها70براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها28همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1317با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1301نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN