به نام خدا

دبيرخانه دائمي برگزاري اجلاسيه‌ها

نوع نوشته: طرح سازمان
براي: جامعه مدرسين حوزه علميه قم
تاريخ نگارش: بهمن ۱۳۸۹ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۸
اين طرح شامل پنج بخش اصلي است: ضرورت و هدف، تعاريف، وظايف، نيروها و عوامل انساني و هزينه‌هاي تخميني. در انتها نيز يك نمودار به صورت عمودي ارتباط تمامي فعاليت‌ها را با يكديگر نشان مي‌دهد.
روال برگزاري اجلاسيه‌ها و نشست‌ها كاملاً مشخص بود و رفقا به كارشان وارد. مشكل جدّي در كار نداشتند و آن‌چنان در حوزه فعاليت خود متخصص شده كه با تعداد اندكي نيروي انساني، واقعاً كارهاي بسيار بزرگي به انجام مي‌رساندند.
يك روز امّا گفتند مي‌خواهيم يك واحد مستقل براي مديريت اجلاسيه‌ها داشته باشيم، نيروهاي خود را داشته باشد و با همين حداقل نيرو و هزينه بتواند كارها را مديريت كرده به انجام رساند. با هم نشستيم و آن‌چه از روند فعاليت‌ها مي‌توانستند بگويند اطلاع دادند. بنده هم چنين چيزي نگاشتم كه اگر دبيرخانه‌اي بخواهد تأسيس شود، تا برگزاري هر اجلاسيه و نشست را طراحي و پياده‌سازي نمايد، چه تشكيلاتي نياز دارد و چه مقدار هزينه مي‌خواهد.
مثل هميشه، نه اطلاع دارم كه طرح اجرايي شده يا نشده و نه حتي مي‌دانم وضعيت تصويب يا عدم تصويب آن چگونه است. بالكل بي‌خبرم از نتيجه كار. فقط حسب وظيفه خود عمل كردم و طرح را تحويل مسئولين ذي‌ربط دادم.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۷۱۰ بار
از نوشته‌هاي شما استفاده مي‌كنم و ياد مي‌گيريم. لطفاً ديدگاه خود را بنويسيد:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها776طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها68براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها23همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1096با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها9تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1068نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN