به نام خدا

طراحي سه‌بعدي ميز غذاخوري چهارنفره با صندلي مخفي

نوع نوشته: متفرقه
براي: مركز بين‌المللي ترويج سبك زندگي حيات طيبه
تاريخ نگارش: دي ۱۳۹۸ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۲
نقشه كامل يك ميز غذاخوري چهارنفره مربعي همراه با صندلي، براي ساخت توسط MDF. فايل‌هاي PolyBoard هم ضميمه است كه مي‌شود نمايي سه‌بعدي از طرح ديد و خروجي پانل‌ها را هم دريافت كرد براي انتقال به CutMaster.
يكي از بازديدكننده‌هاي وبلاگ ميزي چوبي ديده بود و پرسشي طرح كرد كه آيا مي‌توان همين ميز را همراه با صندلي‌هايش با MDF در آورد. چندين كار با MDF‌ به صورت خانگي انجام داده بودم؛ ميزمطالعه بچه‌ها، كمد لباس‌هايشان، پايه‌هايي براي دوچرخه ثابت، طاقچه‌هاي روي ديوار، طبقات كمد ديواري و مانند آن. با همان تجربه رفتم سراغ اين ايده و سعي كردم طرح ميز چوبي را براي ساخت توسط MDF يا ملامينه بازسازي كنم.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۷۱۴ بار
همه چيز را همگان دانند. اگر مطلب فوق را مطالعه فرموده‌ايد، نظر خود را بيان نماييد:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها986طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها75براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها30همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1367با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1354نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز فروشگاهدسترسی به غرفه محصولات فرهنگی
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN