به نام خدا

در پارسي‌بلاگنوشته هاي جديد براي دانلود

جمعه ۲۶ فروردين ۱۳۹۰ - ۵:۵۴ عصر

دو سال از راه‌اندازي سايت شخصي مي‌گذشت، در اين مدت اما نوشته‌هاي جديد را نگذاشته بودم روي اينترنت. دنبال فرصتي كه بشود. فرصت حاصل شد و اكنون قريب به 240 مطلب با متن كامل براي استفاده آماده است.

آمارها را بازبيني كردم و بعد از حذف روبوت‌ها، نشان مي‌دهد قريب به 1200 مورد دانلود صورت گرفته است. اميد است مورد استفاده دانلودكنندگان قرار گرفته باشد. بيشترين دانلود مربوط به «ساختار مديريت فن‌آوري اطلاعات» است با 260 بار دانلود. روشن است كه نياز به طراحي ساختاري جديد و منسجم براي مديريت‌هاي فن‌آوري اطلاعات كه مدتي است جاي «انفورماتيك» و «فني» را در سازمان‌هاي دولتي و خصوصي گرفته، به شدت احساس مي‌شود.

مطالبي كه مربوط به سه ماه اخير است، فعلاً در سايت قرار نمي‌گيرد، به دليل زماني كه براي تايم‌اوت در نظر گرفته‌ام، تا اختلالي در فعاليت مخاطبين نوشته‌ها پديد نيايد.

براي دانلود نوشته‌ها اين‌بار شرط جديدي در نظر گرفته‌ام؛ تضمين ارائه خدمات رايگان، در مقابل دريافت اين تجربيات به صورت رايگان!
خدا همه ما را در خدمت به دين خود موفق گرداند، إن‌شاءالله.


مطلب بعدي: ابزاري براي يافتن IPهاي ايراني مطلب قبلي: طرحي براي جهاد اقتصادي

نظرات

فاطمه: سلام من نرم افزار رو چ جوري بايد نصب كنم؟دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - ۲:۴۴ عصر
پاسخ: سلام. روي اندرويد نصب نمي‌شود. نياز به ويندوز دارد.
بازگشتنسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ شايد سخن حق سال نشر17نوشته‌هاي وبلاگ بر اساس سال برچسب‌ها35نوشته‌هاي وبلاگ بر اساس برچسب بيشترين نظر34نوشته‌هاي وبلاگ با بيشترين تعداد نظر بيشترين نظر34نوشته‌هاي وبلاگ با بيشترين تعداد نظر مجموعه‌نوشته‌ها27پست‌هاي دنباله‌دار وبلاگ
صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها888طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها70براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها28همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1317با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1301نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN