به نام خدا

سامانه مديريت اطلاعات پويا PDM

سال توليد: ۱۳۹۰ هجري شمسي
تعداد فايل‌هاي ضميمه: ۱

آخرين نرم‌افزار مفصّلي كه نوشتم اين است. پروژه بزرگي بود و به جاهاي خوبي هم رسيد. بيش از ده نسخه از آن در اختيار مشتريان مختلف قرار گرفت و كاربرد وسيعي يافت. به دليل امكانات خوبي كه داشت.
طرح اصلي آن در نشاني http://movashah.ir/fa/index.php?w=work&x=295 هست. معرفي كوتاهي نيز در نشاني http://rastan.parsiblog.com/posts/209 ديده مي‌شود. بعد از مدتي ابزار تقطيع متن و عنوان‌گذاري نيز به آن اضافه شد و توانايي درختواره‌سازي موضوعات كه در نشاني http://rastan.parsiblog.com/posts/426 مي‌توانيد با آن آشنا شويد.
امروز تصميم گرفتم سورس كامل آن را روي اينترنت بگذارم. هر كه خواست بردارد و استفاده كند. تماماً با VB.Net نوشته شده و با آژاكس كار مي‌كند. سه اينترفيس و UI‌ مختلف هم دارد كه هر سه با يك ديتابيس مشترك كار مي‌كنند. آخرين UI با بوت‌استرپ طراحي شده و واكنش‌گراست.
فايل‌هاي ضميمه را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي زير دريافت نماييد.
دانلود: ۳۴۸ بار

سورس كامل

حجم فايل: ۱۵.۱ مگابايت
مطالعه نظرات خوانندگان برايم كمك بزرگي‌ست. اين كمك را دريغ نفرموده، بنويسيد:
سلام ممنونمچهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها776طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها68براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها23همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1215با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها9تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1124نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN