به نام خدا

سامانه مديريت اطلاعات پويا PDM

سال توليد: ۱۳۹۰ هجري شمسي
تعداد فايل‌هاي ضميمه: ۱

آخرين نرم‌افزار مفصّلي كه نوشتم اين است. پروژه بزرگي بود و به جاهاي خوبي هم رسيد. بيش از ده نسخه از آن در اختيار مشتريان مختلف قرار گرفت و كاربرد وسيعي يافت. به دليل امكانات خوبي كه داشت.
طرح اصلي آن در نشاني http://movashah.ir/fa/index.php?w=work&x=295 هست. معرفي كوتاهي نيز در نشاني http://rastan.parsiblog.com/posts/209 ديده مي‌شود. بعد از مدتي ابزار تقطيع متن و عنوان‌گذاري نيز به آن اضافه شد و توانايي درختواره‌سازي موضوعات كه در نشاني http://rastan.parsiblog.com/posts/426 مي‌توانيد با آن آشنا شويد.
امروز تصميم گرفتم سورس كامل آن را روي اينترنت بگذارم. هر كه خواست بردارد و استفاده كند. تماماً با VB.Net نوشته شده و با آژاكس كار مي‌كند. سه اينترفيس و UI‌ مختلف هم دارد كه هر سه با يك ديتابيس مشترك كار مي‌كنند. آخرين UI با بوت‌استرپ طراحي شده و واكنش‌گراست.
فايل‌هاي ضميمه را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي زير دريافت نماييد.
دانلود: ۶۳ بار

سورس كامل

حجم فايل: ۱۵.۱ مگابايت
از نوشته‌هاي شما استفاده مي‌كنم و ياد مي‌گيريم. لطفاً ديدگاه خود را بنويسيد:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها721طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها65براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها22همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ970با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها1چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها7تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ862نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN