به نام خدا

چرا تعدّد زوجات نه

نوع نوشته: تحليل و آناليز
براي: متفرقه
تاريخ نگارش: آبان ۱۳۹۵ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۲۴
تعدادي ايميل است كه سلسله‌وار مسأله تعدّد زوجات را بررسي كرده است، در عصر حاضر و شرايطي كه ما در آن حضور داريم. بحث با پرسشي آغاز شده است و بر اساس همان پرسش ادامه مي‌يابد.
مخاطب را كه نمي‌شناختم، ولي ظاهراً طلبه‌اي بوده است كه زن دوم گرفته و با مشكلاتي مواجه شده بود. وقتي داستان طلاق مرا در وبلاگم خوانده شايد تصوّر كرده مي‌توانم كمك كنم، پس پرسشش را ايميل نموده و انتظار پاسخ داشت. بنده بر اساس تجربه‌اي كه داشتم و آن‌چه از ديگران ديده و شنيده، نه به عنوان يك مشاور خانواده يا روانشناس، بلكه فقط به عنوان يك دوست يا رفيق كه ديدگاه‌هاي شخصي خود را طرح مي‌كند، دلايلم را براي پرهيز از چندهمسري طلاب بيان كردم.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۱۴۳ بار
از خواندن يادداشت‌هاي شما بسيار استفاده مي‌كنم. از نوشتن نظرتان دريغ نفرماييد:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها888طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها70براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها28همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1317با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1301نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN