به نام خدا

پاسخ به سؤال «آيا واقعاً خدا هست؟»

نوع نوشته: متفرقه
براي: متفرقه
تاريخ نگارش: آذر ۱۳۹۵ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۴۱
سؤال اصلي اين است: در روايت آمده كه كار شما نيست خدا را بشناسيد، بلكه بر خداست كه خود را به شما بشناساند. آيا اين تناقض نيست؟ پاسخ به اين پرسش به سؤالات بعدي منجر مي‌شود و بحث ادامه پيدا مي‌كند. مجموعه‌اي از مباحث اعتقادي كه با زباني ساده بيان شده است.
از سال ۱۳۷۶ كه براي اولين بار به اينترنت متصل شدم، تمام Idها و نام‌هاي كاربري را با نام رسمي و آشكار خود ثبت مي‌كردم، طلبه بودنم را هم. اين شد كه به كرّات و موارد متعدّد پيام‌هاي خوب و بدي دريافت مي‌كردم و گاهي سؤالات و پرسش‌هايي. تلاش مي‌كردم با اطلاعات و داده‌هاي هر چند اندكي كه در اين سال‌ها كسب كرده‌ام توانم را براي ياري پرسشگران به كار گيرم. اين نيز يكي از همان موارد است.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۸۹ بار
مطالعه نظرات خوانندگان برايم كمك بزرگي‌ست. اين كمك را دريغ نفرموده، بنويسيد:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها888طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها70براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها28همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1317با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1301نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN