به نام خدا

كاربرگ جمع‌آوري اطلاعات اوليه سايت‌هاي مركز

نوع نوشته: فرم و كاربرگ
براي: مركز مديريت حوزه‌هاي علميه سراسر كشور
تاريخ نگارش: آذر ۱۳۸۸ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۱
فرم داراي سه بخش است؛ قسمت اول براي مشخصات واحدي كه اطلاعات خود را ارائه مي‌نمايد، بخش دوم اطلاعات اجمالي سايت‌هاي زيرمجموعه واحد مربوطه كه شامل عنوان سايت و موضوع آن مي‌شود و در نهايت محلي براي بيان نظرات و توضيحات نماينده واحد و امضاي او.
مهندس فرجيان كار ارزنده‌اي انجام داد و از تمامي معاونت‌ها و ادارات تابعه مركز خواست تا نماينده‌اي براي ارتباط با مديريت فن‌آوري اطلاعات معرفي نمايند و آنان نيز نمودند. شورايي تشكيل داد و نمايندگان را حول موضوعات مهم گرد هم آورد. گفتگو كرديم و بنا شد اطلاعاتي از نمايندگان بخواهيم، تا هم خودشان بيشتر واحدهاي متبوعشان را بشناسند و هم ما ميزان حضورشان در اينترنت را. بنده به عنوان نمونه سه عدد فرم طراحي كردم. اولي همين است كه فهرستي از سايت‌هاي واحدها را جمع‌آوري مي‌كند.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۷۱۴ بار
متشکّر مي‌شوم اگر بزرگواري فرموده و ديدگاه خود را ذيلاً برايم بنگاريد:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها776طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها68براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها23همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1096با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها9تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1068نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN