به نام خدا

طرح ايده اصلي سايت مركز

نوع نوشته: طرح سايت
براي: مركز پژوهش‌هاي اسلامي صداوسيما
تاريخ نگارش: ارديبهشت ۱۳۸۱ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۲۴
طرح از سه بخش تشكيل شده است؛ سرآغاز، مقدمات طرح و طرح پيشنهادي. بخش اول ۱۴ سرفصل دارد، بخش دوم ۷ سرفصل و در بخش سوّم ۱۴ سرفصل ذكر شده است.
جلسات كارشناسي ما كه تمام شد، اين را نوشتم براي دوستان كه مقدمه كار باشد و نتيجه تمام بحث‌هايمان. نصف نوشته بحث فلسفي است و ترسيمي از سازوكار رسانه و تعريف ساختار آن. در بخش دوم كه مقدمات طرح نام گرفته، مطالبي طرح شده در شناخت واقعيت و چالش پيش‌رو و اجمالي از راه‌حلي كه بدان دست‌يافته‌ايم. در بخش سوّم به تفصيل آن‌چه بايد انجام شده بيان شده و طرح اصلي ما و تبيين ايده‌اي كه بدان انديشيده‌ايم و آن را راهگشاي چالشي مي‌دانيم كه در عرصه ارتباط مركز با مخاطبينش وجود دارد. واقعيت را بايد تغيير داد و راهكار آن را اين‌جا نوشته‌ام به دقت.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۷۵۳ بار
دو روز انسان نبايد مانند هم باشد. با نوشتن نظر خود، كمك كنيد متفاوت از ديروز باشم:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها888طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها70براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها28همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1306با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1301نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN