به نام خدا

طرح اجرايي راه‌اندازي سايت امام مهدي(عج) «در محور فني»

نوع نوشته: طرح سايت
براي: پايگاه اطلاع‌رساني سراسري اسلامي
تاريخ نگارش: تابستان ۱۳۸۰ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۶
شامل: گرافيك و قالب‌بندي، صفحات ثابت، تبديل به صفحات پويا، ساخت بانك اطلاعات، انتقال اطلاعات از بانك پارسا به بانك جديد، كنترل اطلاعات، ساخت تزاروس، تطبيق سيستم جستجوي پارسا با بانك جديد، تنظيم سرور و ساير امور فني سروري.
اين سايتي بود كه به راه افتاد و فعّال شد. سفارشي بود از سوي يكي از مؤسسات اسلامي فعّال در تهران براي پارسا. بنا بود در مقابل پرداخت هزينه‌اي از سوي كارفرما تعدادي از منابع مأخذشناسي شده در موضوعات مهدويت كه بعضي از اطلاعات آن در بانك اطلاعات پارسا موجود بود و بعضي بايد جمع‌آوري مي‌شد در يك سايت مستقل قرار گيرد. تنظيم گزارش امور فني لازم براي راه‌اندازي سايت بر عهده معاون فني بود، مانند هميشه كه در اين نوشته به انجام رساندم. سايت نيز توسط همكاران فني به انجام رسيد.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۱۳۶۳ بار
در نوشتن آن‌چه در ذهن داري ترديد نكن. تك‌تك يادداشت‌ها را شخصاً مي‌خوانم و پند مي‌گيرم:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها888طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها70براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها28همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1317با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1301نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN