به نام خدا

نقد طرح محاسبه‌پذيري اختيار

نوع نوشته: نقد و بررسي
براي: انديشكده علم ساجد لله
تاريخ نگارش: فروردين ۱۳۹۷ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۴
انتقادات كارشناس كارفرما درباره با پروژه است كه در قالب ده بند اصلي گرد آمده است.
روز اولي كه صحبت كرديم حضور نداشت. بنابراين نظرات ايشان را نمي‌دانستم و در جريان ديدگاهشان نبودم. دستور كار روشن بود: منابع اسلامي و غربي و فرهنگستاني را بررسي كن و هر چه درباره با اختيار مي‌تواني جمع كن. من اين را فهميده بودم. البته بحث اصلي درباره با رياضيات بود و امكان محاسبه‌پذيري اختيار قرار بود بررسي شود. يعني محاسبات كمّي روي اختيار.
وقتي فيش‌ها را جمع كردم و صدها صفحه مطلب به كارفرما ارائه كردم، گفتند يك طرح بنويسيم براي پروژه تا ادامه كار با نظم بيشتري پيش برود، براي پروژه‌اي كه بخش عمده آن را بدون هيچ طرح اوليه مكتوبي انجام داده بودم. من طرح را نوشتم و جلسه مشتركي برگزار شد تا طرح را ارزيابي كنند. در آن جلسه بود كه كارشناس كارفرما نقدهاي خود را بيان نمود و من يادداشت‌برداري كردم. اين گزارش را از نقدهاي ايشان آماده كردم نسبت به طرح خودم.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۳۸۴ بار
همه چيز را همگان دانند. اگر مطلب فوق را مطالعه فرموده‌ايد، نظر خود را بيان نماييد:
مهمهپنجشنبه ۹ آبان ۱۳۹۸
بازم ميگم مهمهپنجشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۸

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها776طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها68براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها23همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1196با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها9تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1124نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN