به نام خدا

فهرست منابع غربي پيشنهادي پروژه اختيار

نوع نوشته: گزارش پروژه
براي: انديشكده علم ساجد لله
تاريخ نگارش: اسفند ۱۳۹۶ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۱
عنوان ۱۴ مقاله يا كتاب ذكر شده است كه به زبان انگليسي بوده و حاوي مباحثي نو و جديد از دانشمندان غربي در توجيه «اختيار» و «اراده آزاد» است.
يكي از كارشناسان كارفرماي پروژه، وقتي حجم كم فيش‌هايي را كه از دانشمندان غربي جمع كرده بودم، درباره با اختيار، تعدادي فايل در اختيارم گذاشت. مقالات يا صفحاتي از كتاب‌هايي كه در اين زمينه مطلب داشتند. ولي خُب، همه آن‌ها به زبان انگليسي بودند و ترجمه‌اي از آن‌ها در دسترس نبود. چرا؟! زيرا بسيار تازه و به روز نگارش يافته، هنوز مورد توجه قرار نگرفته و در كشور ما انتشار نيافته. ايشان هم از طريق اينترنت آن‌ها را يافته بود.
نخستين كاري كه لازم بود، فهرست‌برداري و تعيين تعداد صفحات بود و اين‌كه ترجمه آن‌ها چه مقدار زمان از من مي‌گيرد و چه هزينه‌اي در بر دارد. اين گزارش حاوي همين مطالب است.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۲۷۴ بار
نظرتان را شخصاً مي‌خوانم. پس آن‌چه مي‌پنداريد ذيلاً بنگاريد لطفاً، به قصد اصلاح اشتباهاتم:
مهمهپنجشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۸

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها776طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها68براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها23همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1096با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها9تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1068نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN