به نام خدا

سرفصل‌هاي گزارش بحث اختيار

نوع نوشته: گزارش پروژه
براي: انديشكده علم ساجد لله
تاريخ نگارش: بهمن ۱۳۹۶ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۵
گزارش در هفت عنوان: تعريف اختيار، ادله نفي اختيار، ادله اثبات اختيار، رشته‌هاي علمي منابع اسلامي اختيار، جبر در نگاه دانشمندان غربي، رشته‌هاي دانشمندان جبرگرا و اختيار در نظام ولايت، تنظيم و تدوين گشته است.
پروژه طولاني‌مدت و بزرگي بود. وقت زيادي هم گرفت. منابع بسياري را مطالعه كردم و فيش‌هاي بسياري جمع. در نهايت قرار بر اين شد كه گزارشي تنظيم نماييم تا به صورت كتاب يا مقاله منتشر شده و تحويل كارفرماي اصلي شود. فهرست مباحث و در حقيقت طبقه‌بندي فيش‌هاي به دست آمده را در چند صفحه منظّم كرده و در اختيارشان قرار دادم تا اگر تصويب شد، هم به صورت شفاهي پرزنت كنم و هم گزارش نهايي را بر همين اساس تدوين نمايم.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۲۶۹ بار
ذيلاً آن‌چه قلباً مي‌پنداريد كتباً بنگاريد. حكماً دانستن آن ياري‌گر خواهد بود مرمرا:
مهمهپنجشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۸

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها776طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها68براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها23همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1096با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها9تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1068نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN