به نام خدا

آناليز اقدامات انجام‌شده و نهايي‌سازي سايت مركز

نوع نوشته: تحليل و آناليز
براي: مركز پژوهش‌هاي اسلامي صداوسيما
تاريخ نگارش: دي ۱۳۸۶ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۹
۲۱ عدد پرسش است كه از اختلاف ميان كارفرما و پيمانكار برخاسته است، براي استفسار به شخصي كه گمان مي‌كردند ناظر قرارداد است داده و پاسخ‌ها در ذيل هر پرسش با رنگي ديگر درج شده است.
سايت ۲۵ بهمن افتتاح شد و بنده هم خداحافظي كردم. مدتي گذشت، شايد كمي كمتر از يك‌سال. اين متن را مهندس سرمدي ايميل كرد كه اختلاف شده ميان ما و اين‌ها. مهندس مسئول فن‌آوري اطلاعات مركز بود و پيمانكار را مكلّف به كارهايي براي سايت مي‌دانست و پيمانكار مي‌گفت فلاني در جريان است كه اين وظيفه ما نبوده است. خلاصه بنده در ابتدا چون تحقيقاً اين نوعي شهادت محسوب مي‌شد بر چيزي كه واقع شده در زمان مديريت، اعلامِ صداقت نمودم و سپس با سعي در رعايت انصاف، آن‌چه مي‌دانستم بيان داشتم. متن را بازپس‌ميل كردم و ديگر نمي‌دانم اختلاف چه شد و چگونه رفع گرديد. فقط مي‌دانم كه امروز سايتي ديگر طراحي شده است و آن قبلي از اساس برچيده شده. چه كنم كه ۱۷ ميليون تومان دور ريخته شد و خود را هم البته در اين اتلاف مقصر مي‌دانم. خدا مرا ببخشايد كه سايتي را راه انداختم به درد نخور!
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۸۰۰ بار
نظر شما براي من ارزشمند است. هر چه در نظرتان است ذيلاً بنگاريد:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها888طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها70براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها28همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1304با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1301نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN