به نام خدا

مجموعه كامل فيش‌هاي پروژه مطالعاتي اختيار

نوع نوشته: گزارش پروژه
براي: انديشكده علم ساجد لله
تاريخ نگارش: آذر ۱۳۹۶ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۵۷۰
يك نمودار بزرگ كه تمامي فيش‌هاي جمع‌آوري شده در موضوع «اختيار» را در سه دسته: حوزوي، دانشگاهي و فرهنگستاني نگهداري مي‌كند. هر بخش، حاوي منابع و طبقه‌بندي فيش‌هاست.
سال‌هاست كه كارهاي پژوهشي را با Xmind‌ انجام مي‌دهم. چرا؟! زيرا راحت‌ترين ابزار براي طبقه‌بندي داده‌هاست، براي درختواره‌سازي. يك تمپليت فارسي با قلم‌هايي كه مدّنظرم بوده ساخته‌ام و هميشه با همان شروع مي‌كنم. اين پروژه نيز با Xmind آغاز شد. تمام فيش‌ها را در آن ثبت كردم و عنوان زدم و طبقه‌بندي نمودم. لذا اين فايلي كه ضميمه شده، كامل‌ترين داده‌ها درباره پروژه را با خود دارد. طبيعتاً حجم آن نيز زياد بوده و باز و بسته كردنش هم حتي طول مي‌كشد، چه برسد به خروجي گرفتن از آن!
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۱۰۷۴ بار
مطالعه نظرات خوانندگان برايم كمك بزرگي‌ست. اين كمك را دريغ نفرموده، بنويسيد:
ممنونچهارشنبه ۷ آذر ۱۳۹۷
سلام موضوع پژوهش بنده در باب اختيار است ممنونيكشنبه ۳۰ دي ۱۳۹۷
سلام ممنونيكشنبه ۳۰ دي ۱۳۹۷
فهم اختيار در حد وسعشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۷
ممنونشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۷
آموختندوشنبه ۱۰ تير ۱۳۹۸
مهمهدوشنبه ۶ آبان ۱۳۹۸

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها776طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها68براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها23همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1096با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها9تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1068نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN