به نام خدا

طبقه‌بندي نظريات فرهنگستان درباره اختيار

نوع نوشته: تحليل و آناليز
براي: انديشكده علم ساجد لله
تاريخ نگارش: آبان ۱۳۹۶ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۳۶
با بيان سه احتمال در تعريف اختيار آغاز مي‌شود. با بيان محوريّت اختيار ادامه مي‌يابد؛ در نسبت اختيار و عليّت، اختيار و اصالت كيفيّت، اختيار و آگاهي، اختيار و تكامل، اختيار و انتخاب، اختيار و مادّه. پس از توضيح محدوديّت اختيار، سطوح اختيار شرح داده مي‌شوند.
در يك پروسه طولاني و چندمرحله‌اي تمام فيش‌هاي جمع‌آوري شده از منابع فرهنگستاني درباره اختيار طبقه‌بندي شده و در اين سند جمع آمده‌اند. فيش‌ها در ذيل عناوين درختواره قرار گرفته‌اند. اين سند بخشي از پروژه مطالعاتي اختيار بوده است.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۴۳۱ بار
نوشتن وقت‌گير است، اما نظر شما ياري‌گر، لطف كنيد وقت بگذاريد با نظرتان ياري‌ام كنيد:
سلام برادردوشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۷
مهمهدوشنبه ۶ آبان ۱۳۹۸
همونطور كه قبلا گفتم مهمهچهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۸

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها776طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها68براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها23همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1096با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها9تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1068نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN