به نام خدا

گزارش طبقه‌بندي نظريات انديشمندان مسلمان درباره اختيار

نوع نوشته: گزارش پروژه
براي: انديشكده علم ساجد لله
تاريخ نگارش: مرداد ۱۳۹۶ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۶
تعداد ۷۷ منبع شناسايي شد كه پس از بررسي‌هاي دقيق‌تر، تعداد ۷۳ عدد از كتاب‌ها انتخاب شده و مورد بررسي قرار گرفتند. تمامي مطالب استخراج شده از اين كتاب‌ها را مي‌شود در سه سرشاخه قرار داد: تعريف اختيار، براهين اختيار و تاريخچه بحث از اختيار.
در فاز اول پروژه مطالعاتي اختيار كه به ديدگاه انديشمندان مسلمان اختصاص داشت، از ۷۳ كتاب حوزوي، تعداد ۲۹۵ عدد فيش استخراج شده است كه در ذيل ۵۷ عنوان طبقه‌بندي گرديده‌اند و به نظر مي‌رسد تمامي مباحث مرتبط با بحث «اختيار» را در خود جمع كرده باشند. به نظر مي‌رسد اين فيش‌ها ظرفيت كافي براي توليد مقالات متعدّد در هر زيرموضوع را دارند، با توجه به اين‌كه هم منابع قديمي و هم جديد را شامل مي‌گردند.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۸۶۸ بار
در نوشتن آن‌چه در ذهن داري ترديد نكن. تك‌تك يادداشت‌ها را شخصاً مي‌خوانم و پند مي‌گيرم:
سلام بر دوست عزيز و فاضل گرانقدر مشتاق ديدار بودم و كنجكاو از كارهاي جديد شما ممنونيكشنبه ۳۰ دي ۱۳۹۷
مهمهدوشنبه ۶ آبان ۱۳۹۸
خواندن كتاب تحول در رياضيات لازمه تحول در علوم انسانيجمعه ۱ اسفند ۱۳۹۹

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها888طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها70براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها28همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1276با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1267نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN