به نام خدا

طرح مقاله تعريف اختيار در سه مبناي نظري - ويرايش دوم

نوع نوشته: طرح پژوهش
براي: انديشكده علم ساجد لله
تاريخ نگارش: خرداد ۱۳۹۶ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۳
ويرايش دوم طرحي‌ست كه براي مقاله‌اي علمي ـ پژوهشي تدوين شده، در قالب اين بخش‌ها: ضرورت، موضوع، هدف، گستره، زمان، فرضيه، محصول.
وقتي نقدهاي كارفرما را نسبت به طرح مقاله شنيدم، آمدم منزل و اصلاحاتي روي آن ترتيب دادم. اين نوشته، ويرايش دوم و اصلاح شده طرحي است كه براي تدوين يك مقاله نگارش يافته. درباره هدف مقاله نوشته‌ام: اختيار يكي از تمايزات اصلي مبناي نظري فرهنگستان با ساير مكاتب فلسفي است. رياضياتي كه مبتني بر فلسفه نظام ولايت باشد نيز از همين رو به شدّت با «اختيار» گره خورده است. هدف اين است كه مخاطب مقاله، پس از مطالعه آن در يابد كه رياضيات رايج قادر نيست اختيار را به درستي تحليل نمايد و از همين رو در تبيين واقعيت كارآمدي كمتري دارد. اما رياضيات اسلامي به دليل ابتناء بر تعريف دقيق‌تري از اختيار، كارآيي بيشتري را فراهم مي‌نمايد.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۸۶۷ بار
متشکّر مي‌شوم اگر بزرگواري فرموده و ديدگاه خود را ذيلاً برايم بنگاريد:
طرح مقاله تعريف اختيار در سه مبناي نظري ويرايش دومدوشنبه ۲ تير ۱۳۹۹
اختيارپنجشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۹

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها888طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها70براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها28همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1276با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1267نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN