به نام خدا

پرده‌نگار تلاش‌هاي جامعه‌سازي اسلامي

نوع نوشته: بروشور و معرفي
براي: پژوهشگاه فقه نظام
تاريخ نگارش: دي ۱۳۹۵ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۹
ديدگاه‌هاي شش انديشمند ذكر شده است: سيدمحمدباقر صدر، سيداحمد فرديد، محسن اراكي، عبدالحميد واسطي، امام خميني (ره) و سيدمنيرالدين حسيني. به عنوان تلاش‌هايي كه صورت گرفته تا جامعه اسلامي بمثابه يك «نظام» ديده شود و سازوكار پيچيده آن تحت احكام اسلامي درآيد.
اين پاورپوينت خيلي خلاصه تنظيم شده است. تفصيل مطالب را هنگام صحبت كردن از روي متني بيان كردم كه به صورت مستقل نگارش يافته. هدف اين بود تا در جلسه‌اي كه با حضور مسئول و كارشناسان پژوهشكده برگزار مي‌شود، اين سوابق را طرح نمايم. عناوين را در اسلايدها قرار دادم تا تصوير بهتري از موضوع در اختيار مخاطب قرار دهد. ظاهراً مطالب براي دوستان جذّاب نبود و مورد توجه جدّي قرار نگرفت. پس از پايان ارائه، مسئول مربوطه فرمودند: خوب است بيشتر اين‌جا بياييد، اين دور و بر باشيد. من اما درگير عمليات پرشور فرزندپروري، بيشتر در خانه، دوركاري مي‌توانم، اما نزديك‌كاري نه. نشد بيشتر رفت و آمد كنم.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۸۶۴ بار
ذيلاً آن‌چه قلباً مي‌پنداريد كتباً بنگاريد. حكماً دانستن آن ياري‌گر خواهد بود مرمرا:
اللهم صل علي محمد و آل محمددوشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۷
عاليپنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۷
سلامسه شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۷
عاليچهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷
جامعه‌سازي اسلامييكشنبه ۱ تير ۱۳۹۹
جامعه‌سازي اسلامييكشنبه ۱ تير ۱۳۹۹

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها776طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها68براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها23همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1252با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها9تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1159نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN