به نام خدا

پرده‌نگار معماري سبك زندگي

نوع نوشته: بروشور و معرفي
براي: پژوهشگاه فقه نظام
تاريخ نگارش: دي ۱۳۹۵ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۸۰
ابتدا تعريف سبك زندگي ذكر شده است و نقش الگوها و گروه‌هاي مرجع در تغيير سبك زندگي. تحليل مفصلي از خاستگاه رفتار، اين‌كه رفتار انسان چگونه شكل مي‌گيرد. بسياري از تعاريف «لذّت» توسط بزرگان و انديشمندان، جمع‌آوري و به صورت نموداري درآمده. در نهايت نيز الگويي براي تغيير سبك زندگي ارائه گرديده.
موضوع پيچيده‌اي‌ست. مهم هم هست. امروز عجيب درگير آن هستيم. از قبل هم بوديم، ولي توجهي نداشتيم. دنبال اصلاح آن نبوديم. امروز اما با تأكيد مقام معظم رهبري، فضايي ايجاد شده تا راهي بيابيم. راه يافتن هم كه بدون تحليل نمي‌شود. ابتدا بايد موضوع را بفهميم، بعد مي‌شود دنبال راه حل گشت. بر اين اساس بود كه ريشه‌اي به موضوع توجه كردم و تلاش نمودم تا دستيابي به راه حل پيش بروم. وقتي فرصتي پيدا شد تا ارائه كنم، خصوصاً براي اين دوستي كه مي‌گفت در جايي مشغول بحث دوره‌اي درباره سبك زندگي‌ست، به پاورپوينت بردم و اين پرده‌نگار را ساختم. در جلسه‌اي شركت كردم و در حضور كارشناسان‌شان بحث را ارائه نمودم.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۱۶۲۳ بار
انسان رشد مي‌كند و رشد نياز به رفع اشتباهات دارد. لطفاً اشتباهاتم را ذيلاً بيان فرماييد:
عاليپنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۷
متشگرمجمعه ۲۹ تير ۱۳۹۷
متشكرمجمعه ۲۹ تير ۱۳۹۷
متشكرمجمعه ۲۹ تير ۱۳۹۷
عاليچهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷
درودجمعه ۳۰ مهر ۱۴۰۰
عنوان سبك زندگي .. كلا دنبال سبك زندگي اسلامي ام كه بهره‌ كامل ببرم از زندگيمدوشنبه ۱۶ آبان ۱۴۰۱

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها888طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها70براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها28همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1354با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1332نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز فروشگاهدسترسی به غرفه محصولات فرهنگی
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN