به نام خدا

پيشنهاد سبك نوشتاري كتاب

نوع نوشته: طرح فرآيند
براي: مركز بين‌المللي ترويج سبك زندگي حيات طيبه
تاريخ نگارش: آبان ۱۳۹۵ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۴
بازنويسي پيشنهادي در ابتدا ذكر شده و سپس متن اصلي و بازنويسي اول در ادامه متن آمده است. متني كه بخشي از يك كتاب است و بناست يك نوع از نگارش براي تدوين آن انتخاب شود.
خيلي دوست داشتند «خودماني» بنويسند. اصرار كارفرما بر اين بود. كتاب را سفارش داده بود برايش بنويسند و قسمتي را فرستاد تا «لحن» كلام را بررسي نمايم. به نظرم اشكال داشت. زيادي محاوره‌اي كه باشد آسيب‌هايي هم دارد. ابتدا آسيب‌ها را تذكر داده، سپس متني را خود نگاشتم، بازنويسي جديدي از متن اوليه.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۸۸۲ بار
خمپاره به هدف نمي‌خورد، اگر ديده‌بان گراي صحيح ندهد. نظرات شما گراي هدف من است:
عاليشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۷
بسم الله الرحمن الرحيمشنبه ۲۳ تير ۱۳۹۷
سبكجمعه ۱۶ شهريور ۱۳۹۷
خيلي دوست داشتم سبك كتاب نوسي رايج را تعغيير بدم....سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها888طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها70براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها28همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1276با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1267نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN